od 1 kg po opakowania BigBag 1 tona

Dostawa surowca

Sprawna logistyka

Szybka realizacja

Wiemy, że czas to pieniądz, a terminowa dostawa surowca jest ściśle powiązana z procesem produkcyjnym i kontrolą kosztów. Logistyka, często obarczona wysokim ryzykiem tzw. siły wyższej jest istotnym elementem dla wielu naszych klientów.

Zamówienia realizujemy w czasie od 4 do 10 dni roboczych, w zależności od skali i ilości punktów dostaw. W transporcie korzystamy wyłącznie ze sprawdzonych, utrzymujących wysokie standardy partnerów.

Konfekcja

Opakowania
i termin

Nasze surowce dostarczamy w konfekcji dopasowanej do Twoich potrzeb. Od 1kg przez 5,10,15,20,25 kilogramowe worki, wiadra, słoje aż po 1 tonowe opakowania BigBag.

Pakiet korzyści

Co zyskujesz?

Za co klienci cenią współprace z ALVANAEKO.

Oszczędność czasu

Szybka i bezpośrednia komunikacja z osobami decyzyjnymi w ALVANAEKO to pewność, że Twoje zamówienia będą realizowane terminowo. Lokalizacja fabryki w Polsce i dobrze zarządzane stany magazynowe, to kolejne gwaranty szybkich dostaw.

Jakość surowca

Regularnie kontrolujemy jakość naszych surowców, wykorzystując odpowiednio dobrane parametry i znaczniki. Każdą partię cechuje powtarzalna, wysoka jakość. Dodatkowo wykonujemy okresowo badania laboratoryjne surowców pod kątem zawartości związków aktywnych i mikrobiologii.

Gwarancja ceny

Unikamy niespodzianek w biznesie. Współpracę budujemy na podstawie ramowych umów odbioru, które gwarantują warunki współpracy i warunki handlowe, w tym parametry logistyczne i ceny.

Euro Market

Central Office
biuro@alvanaeko.pl
+48 537 003 512

Kontakt