Twoja wizja, Twój sukces

Private Label

All-in-one

Kompleksowa Usługa

Twórz produkty pod szyldem własnej marki w sposób wygodny i kompleksowy. Wykorzystaj nasze surowce oraz surowce pochodzące od innych dostawców, które w naszej fabryce zamienią się w gotowe produkty Twojej marki.

Zrealizuj swoją wizję produktową bez konieczności posiadania własnej fabryki, linii produkcyjnej czy zespołu techników.

Praktyka zlecania produkcji kontraktowej  Private Label to obecnie najbardziej popularny model biznesowy na świecie.

Dbamy jak o swoje

Praktyka i jakość

Ponad dwie dekady doświadczeń składają się na wysoką jakość naszych realizacji. Mamy na swoim koncie produkcje Private Label, cieszące się dużymi sukcesami komercyjnymi.

Wiemy jakie przeszkody należy pokonać, jakim wyzwaniom sprostać i jak dostarczyć pod Twoje drzwi produkty najwyższej jakości, w formie, która spełnia Twoje oczekiwania.

Pakiet korzyści

Co zyskujesz?

Za co klienci cenią współprace z ALVANAEKO.

Twoja wizja

Otrzymasz produkty zgodne z Twoimi wymaganiami i założeniami, które spełniają również standardy prawne i handlowe. Nowoczesne rozwiązania produktowe, reprezentowane Twoją marką będą pokazywać przewagi konkurencyjne na półkach sklepowych jak i w sprzedaży online.

Wygoda i pewność

Pracując z ALVANAEKO masz pewność, że każda realizacja będzie odzwierciedleniem Twojej wizji, a sam proces produkcji i dostawy przebiegnie bez przeszkód. Od pomysłu, po gotowy produkt w wybranej przez Ciebie konfekcji. Nie musisz nadzorować wszystkich elementów projektu – wiemy co robimy.

Oszczędność czasu

Szybka i bezpośrednia komunikacja z osobami decyzyjnymi w ALVANAEKO to pewność, że Twoje zamówienia będą realizowane terminowo. Lokalizacja fabryki w Polsce i dobrze zarządzane stany magazynowe, to kolejne gwaranty szybkich dostaw.

Jakość surowca

Regularnie kontrolujemy jakość naszych surowców, wykorzystując odpowiednio dobrane parametry i znaczniki. Każdą partię cechuje powtarzalna, wysoka jakość. Dodatkowo wykonujemy okresowo badania laboratoryjne surowców pod kątem zawartości związków aktywnych i mikrobiologii.

Gwarancja ceny

Unikamy niespodzianek w biznesie. Współpracę budujemy na podstawie ramowych umów odbioru, które gwarantują warunki współpracy i warunki handlowe, w tym parametry logistyczne i ceny.

Euro Market

Central Office
biuro@alvanaeko.pl
+48 537 003 512

Kontakt